Salón krásy Lady

Kozmetika, manikúra a modelovanie nechtov

Starostlivosť o tvár a telo

Čistenie pleti od 22 €povrchové čistenie, peeling, naparenie / maska, hĺbkové čistenie, tonizácia, maska, ozón a záverečná úprava tváre.
 
Kompletné ošetrenie 39 €povrchové čistenie, masáž tváre a dekoltu, peeling tváre a dekoltu, naparenie, ozón / maska, hĺbkové čistenie, tonizácia, 2 x maska na tvár a dekolt, záverečná úprava pokožky a očného okolia.
 
Masáž  21 € povrchové čistenie, masáž tváre a dekoltu, peeling, tonizácia, maska na tvár a dekolt, záverečná úprava pokožky a očného okolia.
 
Expres 15 € cielené ošetrenie zamerané pre Vašu pokožku a Vaše potreby. Ošetrenie s maximálnym účinkom za minimálny možný čas - trvá 30 min.
 
Power HA                                                          50 €nový komplexný profi hydratačný program (obsahuje masáž aj hĺbkové čistenie) zameraný na ošetrenie pleti a dekoltu. Hlavnou zložkou je kyselina hyalúronová (HA), ktorá má v tomto ošetrení špeciálnu úpravu (rôzna velkosť a objem molekúl). Je to najväčší objem HA v kozmetickom ošetrení na kozmetickom trhu. S pomocou ionoforézy sa molekuly kys. HA dopravia aj do hlbších vrstiev pokožky. Samotné ošetrenie bez hĺbkového čistenia stojí 39 EUR.

Goji 48 €ošetrenie využíva výťažky z plodov Goji (pôvod Tibet), ktoré veľmi účinne pôsobí ako antioxidant a podporuje prirodzenú obranyschopnosť pleti. Jednotlivé fázy ošetrenia obsahujú oligoelementy, vitamíny a minerály. Pleť je po ošetrení vitálna, vzpružená a jemná. Aplikácia je vhodná na ktorúkoľvek pleť a je nezávislé od ročného obdobia pre 20+.

Excel Therapy O2                                            N O V I N K A50 €
ošetrenie, ktoré aktivuje obranyschopnosť tváre, naštartuje bunky k správnej činnosti a tým odstraňuje už viditelné známky starnutia. Pleť ožije, je hlboko okysličená a ideálne hydratovaná. Celoročne vhodné pre 40+.
 
Meso Jessner                                                  N O V I N K A 
  39 €
chemický peeling, ktorý rieši hlboké vrásky, hyperpigmentáciu, akné, jazvy. Ošetrenie je vhodné mimo letných mesiacov.
 
Khrono Age                                                      39 €
nadčasový program na prevenciu a spomalenie starnutia pleti. Spája v sebe podporu a obnovu bunkovej energie s vysoko účinnými anti age látkami. Vhodné je celoročne pre 30+.
 
Depilácia tela a tváre - teplý vosk3 - 21 €odborné a rýchle odstránenie nežiadúcich chľpkov na rôznych častiach tela a tváre.
 
 Brazílska depilácia - teplý vosk
od  18 € 
oblúbená úprava intímnych partíí ludsého tela. Ošetrenie intímneho charakteru, avšak výsledný efekt stojí zato. Nutnosťou je prísť po vykonaní intímnej hygieny, poprípade si zoberte so sebou vlhké obrúsky a dodržte dĺžku chĺpkov 0,5 cm. Službu poskytujem výlučne pre dámy.
 
Orientálna depilácia - cukrová pasta
5 - 40 €
jedna z pôvodných metód odstraňovania nežiadúcich chĺpkov, mimoriadne šetrná k pokožke nakoľko pasta obsahuje 100% prírodné zložky - cukor, voda a citrónová šťava. Minimálna dĺžka chĺpkov je cca 0,5 cm.
 
Predlžovanie mihalníc - 3D                               od 15 € relaxačná procedúra lepenia semipermanentných 3D - mihalníc systémom "one by one", t.j. na jednu vašu prirodzenú riasu bude aplikovaná jedna syntetická, zaručí prirodzený výsledok. Vzhľad, hustota a dĺžka bude prispôsobená vašej predstave.
Cena: 4,20 € za každých začatých 10 min (napr: 39 min = 16,80 € .... 97 min = 42 €)
Dopĺňanie mihalníc je individuálne, najvhodnejšie raz za 3 týždne. Odstránenie mihalníc od 7 €.
 
Trvalá na riasy 15 € optické zväčšenie a zvýraznenie Vašich očí. Za niekoľko minút dosiahneme významnú a trvalú zmenu Vášho pohľadu na 1,5 až 2 mesiace.
 
Lepenie umelých rias - trsy (flare)15 €zahustenie a predĺženie Vašich mihalníc pomocou umelých trsov - snopčekov. Vhodné na spoločenské udalosti, dovolenky pri mori a iné príležitosti. Po aplikácii je potrebná mierna starostlivosť o riasy.
 
 Prístrojové ošetrenia pleti :
 
 - galvanický prúd -
dezinkrustácia......................................................10 €
 - čistenie pokožky a odstránenie prebytočného mazu z problémových partií. Opakovať sa môže raz za 3 týždne.
 
ionoforéza...........................................................10 €
 - vpravovanie špeciálnych aktívnych kozmetických prípravkov do hlbších častí pokožky
 
- vysoká frekvencia -
ozón...................................................................0,70 € / 1 min
 - upokojujúce, dezinfekčné, efektné ošetrenie vhodné po hľbkovom čistení, pri aknóznej pleti, unavenej pleti 
 
- pasívna gymnastika -
pasívne cvičenie....................................................10 €
  - ošetrenie pre ochabnutú pokožku na zvýšenie svalového tonusu pleti
 
- tepelné ošetrenie -
  - tepelná sonda stimuluje krvný obeh - zlepší sa okysličenie a zvýši výživa pleti
 
UPOZORNENIE !!!
kontraindikácie pri prístrojových ošetreniach : gravidita, dojčenie, onkologické ochorenia, infekcie, endokrinologické ochorenia....